[td_block_social_counter facebook=”tagdiv” twitter=”tagdivofficial” youtube=”tagdiv” style=”style8 td-social-boxed td-social-font-icons” tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjMwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9LCJwaG9uZSI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzgiLCJkaXNwbGF5IjoiIn19″]
- Advertisement -

Tatuaże i bezpieczna chelatacja

Jeśli posiadasz tatuaż i rozważasz chelatacje, lecz nie wiesz, czy jedno nie wyklucza drugiego to ten artykuł może pomóc Ci w podjęciu właściwej decyzji.

Dieta niskotiolowa w zatruciu metalami ciężkimi

Dowiedz się jakie pokarmy mogą wywierać negatywny wpływ na Twoje samopoczucie przy zatruciu metalami ciężkimi oraz jak możesz wpłynąć na jego poprawę.

Podstawowa suplementacja w protokole Cutlera

Podczas chelatacji należy stosować odpowiednią sulpementacje, aby proces ten przebiegał sprawnie i łagodnie. Poznaj suplementy, które Ci w tym pomogą.

Jak prawidłowo stosować środki chelatujące (chelatory) w protokole Cutlera

W tym artykule dowiesz się, jak prawidłowo stosować środki chelatujące (chelatory), aby chelatacja protokołem Cutlera była jak najbardziej bezpieczna i skuteczna.

Środki chelatujące stosowane w protokole cutlera

W protokole Cutlera wykorzystuje się tylko i wyłącznie 3 chelatory. Każdy z nich ma swoje konkretne działanie i efekty. Ich znajomość to podstawa skutecznej i bezpiecznej chelatacji.

Latest Articles

Diagnostyka zatrucia metalami ciężkimi i interpretacja analizy pierwiastkowej włosów

Diagnostyka zatrucia metalami ciężkimi i prawidłowa interpretacja analizy pierwiastkowej włosów w przypadku zatrucia nimi bywają trudne. W tym artykule znajdziesz podstawowe informacje, które Ci w tym pomogą.

Objawy zatrucia rtęcią, jej formy oraz źródła

Zatrucie rtęcią jest znacznie częstsze niż mogłoby się wydawać. Niestety różnorodność objawów przy zatruciu przewlekłym jest niezwykle duża, dlatego bardzo łatwo pomylić je z wieloma chorobami. Poznaj listę chorób, które może imitować i dowiedz się, czy jesteś nią zatruty.

Podstawowe informacje o protokole Cutlera

Posiadasz lub posiadałeś srebrne "ciemne" plomby (amalgamaty)? A może od lat Twój stan zdrowia pogarsza się bez wyraźnej przyczyny lub chorujesz na jakąś chorobę przewlekłą? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi twierdząco na choć jedno z pytań to metale ciężkie mogą być przyczyną twoich problemów.

Recenzja: Rozszyfruj Swoją Krew Wersja PRO

Dostałeś wyniki badań i znów nie wiesz o co w tym wszystkim chodzi? A może chciałbyś lepiej zrozumieć przyczyny leżące u podstaw tych zmian? Czy książka "Rozszyfruj Swoją Krew" może Ci w tym pomóc? W tej recenzji spróbuje odpowiedzieć na to pytanie.

Blog, czyli ogród mojej pasji

Dobrze jest w życiu robić to, co sprawia nam przyjemność. Moją pasją od zawsze jest rozkładanie człowieka na czynniki pierwsze. Usiłowanie zrozumienia, jak funkcjonujemy na poziomie fizycznym i emocjonalnym. Postanowiłem założyć tego bloga, aby móc czasem podzielić się swoją pasją i myślami.